Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informaceDomácnosti (Distribuce NN)

Pro zákazníky, kteří mají zájem uzavřít pro svá odběrná místa nacházející se na území jižních Čech nebo jižní Moravy pouze samostatnou smlouvu o distribuci elektrické energie, uvádí E.ON Distribuce, a.s. následující předlohy důležitých dokumentů.

Před uzavřením nebo změnou smlouvy o distribuci elektrické energie je potřeba písemnou formou podat následující žádost:

Formulář žádosti o poskytnutí distribuce elektřiny

Podává-li stávající zákazník požadavek na uzavření samostatné smlouvy o distribuci z důvodu volby jiného dodavatele elektrické energie než E.ON Energie, a.s., je nezbytné, aby v prvním případě takovéto změny předložil ještě následující dokumenty:

Formulář žádosti o připojení k distribuční soustavě

Podat žádost o připojení online

 

 

Žádost musí být podána přímo zákazníkem. Na základě vyplněného a doručeného formuláře, zašle E.ON Distribuce, a.s. zákazníkovi smlouvu o připojení odběrného místa k distribuční soustavě.

Na základě doručených, vyplněných a podepsaných dokumentů provede E.ON Distribuce,a.s. registraci odběrného místa u operátora trhu s elektřinou, na jeho vyžádání se také vyjádří k případné přeregistraci dodavatele elektřiny, a se žadatelem uzavře následující smlouvy o distribuci elektřiny.

Smluvní dokumenty

Uvedené dokumenty jsou vzory smluv a mají pouze informativní charakter. Obsah smlouvy o zajištění služeb distribuční soustavy se může podle konkrétních podmínek odběru elektřiny nebo požadavků zákazníka lišit.

Veškeré dokumenty jsou v souladu s vyhláškou číslo 408/2015 Sb., ze dne 23. prosince 2015 o Pravidlech trhu s elektřinou.

Adresa pro zasílání žádostí o poskytnutí distribuce elektřiny, která platí pro zákazníky s odběrnými místy na území jižních Čech i jižní Moravy:

E.ON Česká republika, s.r.o.
Středisko služeb zákazníkům
Poštovní přihrádka 54
656 54 Brno

Vaše dotazy ochotně zodpoví na E.ON zákaznické lince 800 77 33 22 (pracovní dny 7 - 20 hod.) nebo písemně info@eon.cz