Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace


Novinky

Potřebujete provést změnu rezervovaného příkonu? Žádný problém.

Zvýšit nebo snížit rezervovaný příkon je jedním z nejčastějších požadavků našich zákazníků. Záleží nám na tom, aby svou žádost o změnu podali co nejpohodlněji a my měli všechny údaje, které potřebujeme k jejímu rychlému vyřízení. Za tímto účelem vyvíjíme řadu online řešení, která nám v tom pomáhají.

Proto jsme vytvořili komfortní a uživatelsky jednodušší způsob, jak požadavek na úpravu rezervovaného příkonu podat. Ze dvou dosavadních formulářů, jednoho na snížení a jednoho na zvýšení příkonu, vznikl jeden, který je mnohem přehlednější a na vyplňování jednodušší. Díky novému uspořádání a podrobnějším nápovědám je podání žádosti pro zákazníky nyní snadnější. 

Online formulář pro změnu rezervovaného příkonu je možné použít jak pro změnu jističe až do hodnoty 3x1000 A na hladině nízkého napětí (NN), tak i pro změnu na hladině vysokého a velmi vysokého napětí (VN ,VVN).

Změna RP

K vyplnění online formuláře je potřeba znát údaje o odběrném místě (číslo místa spotřeby nebo EAN), dále obec a e-mailovou adresu žadatele a na základě těchto paramentů je zákazník následně rozpoznán. Při vyplňování technických údajů pomáhá návodná nápověda. Formulář jednoduše odešlete online a obratem pohodlně na e-mail obdržíte přehledný seznam zadaných údajů.

Pokud potřebujete změnit příkon, sami se přesvědčte, jak je to jednoduché.
Online formulář naleznete v sekci Zákazník pod tímto odkazem.