Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace


Certifikace

Certifikace ISO a OHSAS v E.ON Distribuci, a.s.

Od roku 2010 procházela skupina E.ON v České republice procesem certifikace mezinárodních norem v oblasti ochrany životního prostředí ISO 14001 a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001. Cílem projektu certifikace bylo zavedení systému environmentálního managementu (EMS) dle normy ISO 14001 a systému pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (HSMS) dle normy OHSAS 18001.

Získáním mezinárodně uznávaných certifikátů s platností od května 2012 potvrdila skupina E.ON své postavení mezi moderními, společensky odpovědnými a úspěšně se rozvíjejícími společnostmi.

E.ON Distribuce, a.s. získala certifikaci v obou systémech v červnu 2015. V roce 2016 následovala certifikace systému energetického managementu (ISO 50001).

Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, managementu ochrany životního prostředí a energetického managementu tvoří tzv. integrovaný systém řízení, který zajišťuje vyšší efektivnost jeho jednotlivých složek.

Management System Certification

Certifikáty